HSG Sun

Cykl warsztatów sprzedażowych zakończył się atrakcyjną dla mnie propozycją pracy i finalnie kilkumiesięcznym zarządzaniem zespołem handlowym w bardzo dynamicznie rozwijającej się wówczas i nader konkurencyjnej branży fotowoltaicznej. Dla mnie osobiście – kapitalne doświadczenie zarządzania zespołem rozproszonym i budowania atrakcyjnych przekazów sprzedażowych dla Klientów. Równocześnie – dużo doświadczeń i wniosków do dzielenia się podczas warsztatów.


Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad

(…) (szkolenie) przyczyniło się do zdobycia nowych umiejętności, a w konsekwencji do wprowadzenia usprawnień na zajmowanych stanowiskach i podniesienia efektywności pracy zespołów (…).

Nad komunikacją interpersonalną i współpracą zespołową pracowaliśmy z najwyższą kadrą zarządzającą centrali Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.


Motorpol

(…) Ocena uczestników, jak i poziom uzyskanych umiejętności, pozwala mi jednoznacznie stwierdzić, że sposób przeprowadzenia szkoleń i ich merytoryka, stoją na bardzo wysokim poziomie (…).

Training on the job dla przedstawicieli Business Development Center jednego z największych dealerów w południowo-zachodniej Polsce.


SEAT Bednarek

(…) Współpraca z Panem Rafałem przebiegała rzetelnie i sprawnie, co świadczy o wysokich kompetencjach.(…)

To fragment opinii po serii coachingów sprzedażowych dla działu Call Center.


Urząd Miasta Poznania

Jedna z najbardziej zróżnicowanych grup szkoleniowych jakie można sobie wyobrazić – pod kątem wieku, doświadczeń, zadań i przede wszystkim postaw. W tym przypadku w instytucji samorządowej, a dokładnie dla pracowników Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania. To takie warsztaty pamięta się najbardziej, tym bardziej, jeśli

(…) zostało wysoko ocenione przez Uczestników, którzy jako najmocniejsze strony wskazali praktyczną stronę przekazywanej wiedzy, ciekawy i dynamiczny sposób prowadzenia warsztatu oraz dobrą atmosferę zajęć (…)”.


Gmina Tarnowo Podgórne

Jedna z najcenniejszych referencji, bowiem od człowieka, który już jest żywą legendą w świecie samorządowym – Wójta Tarnowa Podgórnego Tadeusza Czajki. Wspólnie realizowaliśmy dwuletni projekt warsztatów dla małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Tarnowa Podgórnego.


Gmina Czerwonak

Jedna z najprężniej rozwijających się gmin w Polsce – Czerwonak pod Poznaniem. Warsztaty mające na celu poprawić jakość współpracy i komunikacji w urzędzie. Za nami dwa duże projekty, trzeci już niedługo.