Trzy fundamenty spędzania wolnego czasu, poza tym spędzanym z rodziną? Muzyka, film i sport w formie aktywnej i kibicowskiej.

Chyba nie ma gatunku muzycznego, którego – w zależności od okoliczności – nie byłbym w stanie posłuchać z przyjemnością, ale przede wszystkim wychowałem się na muzyce rockowej. Począwszy od 16 roku życia przez 9 lat muzycznie wychowywało mnie Radio Afera, w którym miałem możliwość pracować.

Poza kwestiami biznesowymi możemy więc porozmawiać o twórczości Volbeat, Europe, Def Leppard, Meat Loaf, Creye. O tych riffach, melodiach i energii, jaką daje muzyka. Możemy wymienić się wrażeniami i emocjami płynącymi ze słuchania Iry, Dżemu, Odziału Zamkniętego. Może dzięki Tobie odkryję coś, co mnie porwie.

Możemy także wymienić się spostrzeżeniami o twórczości Christophera Nolana (Insterstellar, Incepcja, trylogia Mrocznego Rycerza) czy Davida Finchera (Podziemny krąg, Siedem, Gra). Chętnie podyskutuję także o serialach: Grze o tron, Stranger Things czy The Boys. Może jakiś quiz wiedzy z Friends czy trylogii Powrotu do przyszłości? I prawdopodobnie będę Cię zachęcał do obejrzenia mojej ukochanej Prostej historii w reżyserii Davida Lyncha. Z przyjemnością usłyszę polecenia od Ciebie.

A jeśli pasjonujesz się sportem, to porozmawiam z Tobą nawet jeśli nie lubisz FC Barcelona czy Lecha Poznań, którym kibicuję od urodzenia. Albo o B-klasowym Odlewie Poznań, w którym miałem przyjemność grać przez jeden sezon, choć średnia obwodu brzucha naszego zespołu wynosiła wówczas pewnie ze trzy metry ;). Sport i sportowcy fascynują mnie od zawsze i podziwiam ich wytrwałość, motywację i odporność na stres, które wypracowują w sobie w sposób często ponadprzeciętny. Dobrze przeprowadzone wywiady ze sportowcami czytam z największą przyjemnością.

Możemy też na przykład spotkać się w sieci. Bo gdy mam wolną chwilę, wsiadam na rower stacjonarny, biorę pada do ręki i odpalam Xboxa łącząc przyjemne z pożytecznym. Więc o grach także możemy porozmawiać :).