Zrozumienie i właściwa diagnoza potrzeb oraz celów Klienta

Sprzedaję produkty oraz usługi i zarządzam ludźmi od 1997 r. i doskonale wiem, że kluczem jest skupienie się na celu i rozwiązaniach do niego prowadzących. Mam wysoką kompetencję w diagnozowaniu potrzeb i „wąskich gardeł” w funkcjonowaniu organizacji oraz ich poszczególnych działów. Dzięki temu potrafię skutecznie dobrać odpowiednie rozwiązania z dostępnego szerokiego wachlarza technik i narzędzi. Jeśli oczekujesz standardowego programu szkoleniowego, tzw. „gotowca”, to na pewno znajdziesz takich wiele. Ja podziękuję.

Energetyczna, angażująca i atrakcyjna forma prowadzenia zajęć

Na prowadzonych warsztatach zawsze rozmawiamy, dyskutujemy, a nawet prowokujemy. Wszystko po to, by na dane zagadnienie spojrzeć z wielu różnych perspektyw. Wierzę, że rozmowa i wymiana doświadczeń są najlepszymi motorami rozwoju. Pracujemy zawsze konkretnie, zawsze praktycznie i angażująco. Z najwyższą możliwą energią. Jeśli oczekujesz wykładowej formy prowadzenia zajęć, to na pewno znajdziesz takich trenerów. Ja podziękuję.

Zrozumienie, nie tylko nauczenie

Podczas warsztatów skupiamy się na tym aby przede wszystkim zrozumieć mechanizmy i zasady warunkujące skuteczną sprzedaż i efektywne działania przedsiębiorstw. Zrozumienie pozwala na budowanie odpowiednich oraz trwałych postaw i daje znacznie większe szanse na odpowiednie przyswojenie konkretnych narzędzi. Jeśli oczekujesz samych technik sprzedaży/zarządzania, to na pewno znajdziesz takich trenerów. Jeśli zależy Ci na zrozumieniu mechanizmów i na tej bazie na korzystaniu z właściwych narzędzi – zapraszam.

Praktyka oraz doświadczenie własne i blisko 5 tys. osób

Moja praca pozwala mi niemal codziennie poznawać nowe case’y – historie i konkretne przykłady sukcesów oraz porażek w sprzedaży czy zarządzaniu ludźmi. Na warsztatach dzielę się dokonaniami i niepowodzeniami (anonimowo ale zawsze na konkretnych przykładach) kadr kierowniczych i handlowców różnych branż. Jeśli oczekujesz wyłącznie technik i narzędzi z książek uznanych autorów, to na pewno znajdziesz takich trenerów. Jeśli zależy Ci na licznych realnych przykładach i sprawdzonych rozwiązaniach, o których nie usłyszysz nigdzie indziej – zapraszam.