Dzień dobry. Dziękuję za wspaniałe szkolenie.

Elżbieta, PZU Życie


Cześć Rafał. Chciałbym tobie serdecznie podziękować, za fantastyczne szkolenie (kolejne już). Chciałem napisać, że niezmiennie trzymasz wysoki poziom, ale doszedłem do wniosku, że jedynie obraziłbym Ciebie tymi słowami! Ty i Twoje szkolenia są coraz lepsze.

Dawid, SEAT


Całe szkolenie było ciekawe, Rafał okazał się nie tylko świetnym trenerem ale i ciekawym człowiekiem. Prowadząc warsztaty słuchał i rozmawiał, a po wyjściu z sali ciągle w głowie miałam jego słowa, ćwiczenia i poznane nowe fakty.

Benita, Rybnet


Warto było przyjechać na szkolenie- przed wszystkim wzmocniło moje zaangażowanie w sprzedaż usług, odkryłam swoje silne strony oraz uzyskałam dodatkową motywację do skutecznej sprzedaży. Wiedza merytoryczna, przygotowanie, zaangażowanie, entuzjazm a przede wszystkim profesjonalizm i moc energii Rafała pozostaną ze mną na długo :).

Justyna, 3PLAY


W skrócie mógłbym napisać, że były to jedne z najlepszych warsztatów na jakich byłem. Niestety byłoby to bardzo dużym uproszczeniem oraz skrzywdziłoby to samego prowadzącego (to uproszczenie). Zatem… Prowadzący z „naszą” branżą nie miał nic wspólnego do tej pory. A bo po co?  Podczas scenek stał się nie tylko naszym cenzorem ale klientem, do którego mamy trafić. To właśnie podejście pozwoliło mu na zrealizowanie warsztatów w sposób ciekawy oraz energetyczny (do dzisiaj pewne dygresje i zadania w formie zabawy stosuje podczas rozmów z moim zespołem).

Kamil, Giga Internet


Rafał, wielkie dzięki za szkolenie, było błyskawiczne 🙂 czyli szybkie oraz oświetlające ciemne zakamarki mojego procesu sprzedaży 🙂 Skłoniło mnie do przemyślenia tego jak działam, komunikuję i sprzedaję i wiem co mogę poprawić – teraz do roboty! To trzeba kontynuować więc liczę że się spotkamy kolejny raz.

Tomasz, PZU Życie


Rafał, to ja dziękuję, nawet nie wiesz o ile łatwiej mi się żyje, od kiedy podzieliłeś się ze mną swoją wiedzą.

Jędrzej, SEAT


Cześć Rafał, jeszcze raz wielkie dzięki za szkolenie, za inspirację, którą we mnie zaszczepiłeś, co pozwoliło mi spojrzeć całkiem z innej perspektywy na rynek ubezpieczeń i nie tylko… Dzisiaj zawodzą schematy, rutyna, trzeba szukać rozwiązań innowacyjnych, które zainspirują klienta i dadzą mu inne spojrzenie.

Stanisław, PZU Życie


Cześć! To ja bardzo dziękuję za te dwa dni. Nie sądziłam, że to będzie taka ciekawa przygoda. Zresztą – jeszcze pół roku temu sama nie wierzyłam, że ze światem motoryzacji będę mieć cokolwiek wspólnego. Jeszcze raz wielkie dzięki za pokazanie, jak skutecznie można się komunikować.

Marcelina, SEAT


Rafał to niesamowicie pozytywny człowiek. Poziom wiedzy o technikach sprzedaży ponadprzeciętny. Tą wiedzą dzieli się w bardzo przystępny sposób. Z takimi ludźmi chce się współpracować.

Monika, Alu Frost


Rafal Blachowski – fenomenalny szkoleniowiec, jak i człowiek przede wszystkim. Konkretne i rzetelne szkolenia. Prosty i jasny przekaz. Polecam całym sercem!

Arkadiusz, PZU Życie


Mimo tego, że w zakresie komunikacji ukończyłem studia wyższe, a w sprzedaży jestem już od ponad 10 lat, spotkania z Rafałem zawsze są owocne i wnoszą świeże spojrzenie na rzeczy, w których bywam wypalony. Kupuje TO! Dzięki!

Paweł, SEAT